Ruutukaappaus Kingdom of Peace on Earth yhteisön Facebook-sivulta. Kuva: Kotimaa
Vanhoillislestadiolaiset tavoittavat nykyisin sosiaalisessa mediassa miljoonia seuraajia. Kesäkuisten Suviseurojen esittelyvideota on katsottu Facebookissa 50 miljoonaa kertaa. Yhteisö on käyttänyt myös Facebookin livelähetyksiä menestyksellisesti. Suosituimman saarnan taltiointia on palvelussa katsottu tähän mennessä jo yli 68 miljoonaa kertaa. Saarnan on pitänyt Jouko Haapsaari USA:ssa noin vuosi sitten. Vanhoillislestadiolaiset tekevät kansainvälistä lähetystyötä nimellä Kingdom of Peace on Earth….
Etkö ole vielä tilaaja?
Tutustumistarjous uusille asiakkaille! Pääsy kaikkiin Kotimaa.fi artikkeleihin ja näköislehtiin vain 1€ kuukausi. Kuukauden jälkeen tilaus jatkuu automaattisesti 9.90€/kk. Voit lopettaa tilauksen milloin tahansa, ennen seuraavan laskutuskauden alkua.
Tartu nyt tähän tarjoukseen: Pääsy kaikkiin Kotimaa.fi artikkeleihin ja näköislehtiin vain 4,90 €/kk kahden kuukauden ajan. Kahden kuukauden jälkeen tilaus jatkuu automaattisesti 9.90 €/kk. Voit lopettaa tilauksen milloin tahansa, ennen seuraavan laskutuskauden alkua.